РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.03.2019 № 50 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 14:17

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.03.2019                                                                                                           № 50

Про стан утримання, навчання та виховання

дітей в сім’ях опікунів, піклувальників,

прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного

типу, а також в сім’ях, які опинилися в складних

життєвих обставинах

Відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008  № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини», на виконання рішення колегії районної державної адміністрації від 28.02.2019 № 5:

1. Службі у справах дітей райдержадміністрації:

1) Забезпечити неухильне виконання діючого законодавства, нормативних документів з метою реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

2) Своєчасно виявляти дітей, які залишилися без батьківського піклування, та вживати заходів щодо своєчасного надання таким дітям статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечити влаштування таких дітей у сімейні форми виховання.

3) Активізувати національне усиновлення, забезпечити розвиток пріоритетних форм сімейного виховання шляхом створення дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей в селищі та населених пунктах району.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) Забезпечувати своєчасну виплату соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям, прийомним батькам у дитячому будинку сімейного типу, прийомних сім’ях, а також дітям, які перебувають під опікою, піклуванням.

2)Забезпечувати оздоровленням  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад забезпечити неухильне виконання діючого законодавства, нормативних документів з питань соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Рекомендувати Комунальній установі «Центр соціальних послуг Брусилівської селищної ради»:

1) Систематично здійснювати соціальний супровід дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на підвідомчій території.

2) Надавати щорічну оцінку функціонування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей службі у справах дітей райдержадміністрації.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад щороку до 20 грудня інформувати про виконання розпорядження службу у справах дітей райдержадміністрації.

6. Службі у справах дітей райдержадміністрації подавати райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження щороку до 25 грудня.

7. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 13.04.2007 № 123 та від 17.05.2011 № 182.

8.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник  голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                             Олександр НЕНЮК