РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 22.03.2019 № 48 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 14:02

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.03.2019                                                                                                            № 48

Про призначення державної

соціальної допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами) та розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 22.03.2019 № 6:

1.  Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб,   які   мають  право на пільги   від 22.03.2019  № 6  (протокол додається).

2.  Призначити  державну соціальну допомогу громадянам   згідно додатку.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації          /підпис існує/                              Олександр НЕНЮК

до розпорядження  голови

Брусилівської районної