РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 18.03.2019 № 46 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 13:56

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

18.03.2019                                                                                                           № 46

Про призначення опіки над

дитиною-сиротою

Керуючись ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 243, 244, 249 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст. 6, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п. 42 постанови Кабінету Міністрів України  від  24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування,  пов’язаної  із захистом прав дитини», розглянувши заяву  Костриці Василя Олександровича про бажання виконувати опікунські обов’язки над Кострицею Євгеном Олександровичем:

1.Встановити опіку над дитиною-сиротою Кострицею Євгеном Олександровичем, 31.05.2003 р.н.

2.Призначити опікуном Кострицю Василя Олександровича, жителя с.Привороття  Брусилівського району Житомирської області.

3.З метою соціального захисту дитини-сироти Костриці Є.О.:

1) Службі у справах дітей райдержадміністрації здійснювати контроль за умовами проживання, виховання та рівнем розвитку дитини.

2)Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювати призначення та виплату державної соціальної допомоги на дитину.

3) КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради  забезпечити двічі на рік проведення медичного огляду дитини.

4) Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити щорічне оздоровлення дитини.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації              /підпис існує/                           Олександр НЕНЮК