РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 14.03.2019 № 45 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 13:53

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.03.2019                                                                                                             № 45

Про призначення державної

соціальної допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)  та  розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 14.03.2019 №  5:

1.  Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб,   які   мають  право на пільги   від 14.03.2019  №  5  (протокол додається).

2.  Призначити  державну соціальну допомогу громадянам   згідно додатку.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації            /підпис існує/                             Олександр НЕНЮК

до розпорядження  голови

Брусилівської районної

14.03.2019  № 45

Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям (Закон України  від 01.06.2000 № 1768-ІІІ )

1)     Дзюбенко  Галині   Іванівні   - смт. Брусилів

Зменшення на 40 % згідно п. 17 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  (невикористання сім’єю можливостей знаходження додаткових джерел для існування).

Керівник  апарату

райдержадміністрації     /підпис існує/                                        Любов ПАВЛЮК

Андрій  Майструк