РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 12.03.2019 № 43 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 10:42

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12.03.2019                                                                                                           № 43

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної

адміністрації від 10.09.2015 № 193

Відповідно до статті 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку з кадровими змінами в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах  району та з метою належної організації роботи робочої групи для здійснення контролю за використанням та охороною місцевих лісових  ресурсів:

Внести зміни в додаток  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.09.2015 № 193 «Про посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів», затвердивши новий склад районної робочої групи для здійснення контролю за використанням та охороною місцевих лісових  ресурсів, а саме:

ОГОРОДНИК

Анатолій  Миколайович

начальник відділу агропромислового розвитку

районної державної адміністрації, голова робочої групи

МЕДВЕДЧУК

Василь Васильович

ЯКОВЧУК

Світлана Василівна

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

АВЄРІНА

Оксана Олександрівна

МЕЛЬНИК

Аліна Олександрівна

ПОВАР

Володимир

Костянтинович

ЦІВОНЧУК

Сергій

Васильович

ЯКОВЧЕНКО

Олексій

Васильович

старший державний інспектор Коростишівської державної податкової інспекції Житомирського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області (за згодою)

головний спеціаліст, юрисконсульт апарату

лісничий Брусилівського лісництва ДП

«Коростишівського  лісгоспу  АПК» (за згодою)

начальник Брусилівського відділення поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (за згодою)

в.о. заступника начальника відділу у Брусилівському районі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області (за згодою)

Перший заступник голови райдержадміністрації

/підпис існує/                       Олександр НЕНЮК