РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 11.03.2019 № 42 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 09:31

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.03.2019                                                                                                            № 42

Про підсумки виконання Програми

економічного і соціального розвитку

району за  2018 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою збереження позитивних тенденцій в економіці, недопущення зниження показників економічного і соціального розвитку та поліпшення життєвого рівня населення, на виконання  рішення  колегії  районної  державної  адміністрації від 28.02.2019 № 4 :

1.Керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад, керівникам районних служб та організацій вжити заходів щодо розв’язання проблем, що стримують соціально-економічний розвиток, підвищення рівня і якості життя населення.

2.Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) Здійснювати постійний контроль за цільовим та раціональним використанням усіх земель сільськогосподарського призначення, дотриманням структури сівозмін, укладанням та реєстрацією договорів оренди землі.

2) Вжити заходів щодо забезпечення підготовки до проведення комплексу весняно - польових робіт у 2019 році згідно з відповідним комплексним планом.

3) Сприяти у вжитті заходів, спрямованих на збільшення чисельності поголів’я великої рогатої худоби та обсягів виробництва продукції тваринництва.

3.Відділу фінансів райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1)Забезпечити виконання планових показників доходної частини місцевих бюджетів.

2) У першочерговому порядку забезпечувати фінансування видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та розрахунки за спожиті комунальні послуги і енергоносії.

4.Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства  та цивільного захисту населення райдержадміністрації:

1) Посилити претензійно - позовну роботу та діяльність з укладання договорів з реструктуризації існуючої заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

2) Забезпечити вжиття заходів щодо інформування населення про проходження опалювального сезону, проводити інформаційну кампанію щодо заощадження населенням теплової енергії та енергоресурсів.

3) Ужити заходів щодо забезпечення проведення своєчасних розрахунків за спожитий природний газ та електричну енергію усіма категоріями споживачів та погашення існуючої заборгованості, підвищення платіжної дисципліни.

4) Проводити широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед населення стосовно урядової, обласної та місцевих програм стимулювання впровадження енергоефективних заходів із залученням  місцевих засобів масової інформації.

5. Відділу  освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації:

1) Активізувати  заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

2) Продовжити роботу щодо впровадження інклюзивного навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

6. Службі у справах дітей райдержадміністрації:

1) Ужити заходів щодо своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, постановки їх на облік; забезпечення влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, насамперед, за місцем їх походження.

2) Активізувати роботу по створенню патронатних сімей, як альтернативи сімейним формам виховання дітей, розширення мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, рекомендувати Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості вживати заходів щодо зниження напруженості на ринку праці, підвищення рівня оплати праці, створення нових робочих місць та виконання районної програми зайнятості населення.

8. Керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад, керівникам  установ та організацій відповідно до компетенції про хід виконання даного розпорядження поінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  до 05 квітня 2019 року.

9. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  до  08 квітня 2019 року надати  райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження.

10.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації   /підпис існує/                                    Олександр НЕНЮК