РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 01.03.2019 № 41 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 09:24

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

01.03.2019                                                                                                            №  41

Про включення заявників до Єдиного

державного  автоматизованого

реєстру осіб,  які мають

право на пільги

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами) та розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 01.03.2019 №  4:

1. Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної   соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб,   які   мають  право на пільги   від 01.03.2019  №  4  (протокол додається).

2.  Включити заявників  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги  згідно додатку.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації          /підпис існує/                               Олександр НЕНЮК

до розпорядження  голови

Брусилівської районної

01.03.2019   № 41

1. Включити заявників  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання (п. 2 постанови Кабінету Міністрів України  від 29.01.2003 № 117 (зі змінами)):

1)    Матюшенка    Олега   Павловича  -   с. Лазарівка, вул.  Межиліська, 22   і    його  сім’ю.

2)    Конюха    Олександра   Івановича  -  с. Озера,  вул. Житомирська, 237 і    його  сім’ю.

Керівник  апарату

райдержадміністрації   /підпис існує/                                          Любов ПАВЛЮК

Андрій  Майструк