РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 31.01.2019 № 19 PDF Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 12:38

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???± ???»?? ???????????µ????????

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

31.01.2019                                                                                                            № 19

Про визначення середньої

вартості ритуальних послуг

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про поховання та похоронну справу»,  постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 14 червня 2010 року № 158 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни», зареєстрованого в  Головному  управлінні  юстиції  у  Житомирській  області  01 липня 2010 року  за  № 23/1018:

1. Визначити середню ціну ритуальних послуг, пов’язаних із похованням учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, у Брусилівському  районі, що додається.

2. Головному спеціалісту, юрисконсульту апарату райдержадміністрації Мельник А.О. у встановленому законодавством порядку подати це розпорядження  на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, але не раніше дня офіційного опублікування.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації від 27 березня 2018 року  № 53 «Про визначення середньої вартості ритуальних послуг», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області 20 квітня 2018 року за № 40/1524.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації            /підпис існує/                               Олександр НЕНЮК

Розпорядження голови

Брусилівської районної