РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.04.2018 № 92 PDF Друк
Вівторок, 22 травня 2018, 11:26

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.04.2018                                                                                                                                     № 92

Про надання дозволу громадянці

Федорчук В. П. на виділення земельної

частки (паю) в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Федорчук Валентини Петрівни, власниці сертифіката на земельну частку (пай) серії ЖТ № 0195116 по реформованому КСП «Комсомолець» с. Осівці Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області, свідоцтво про право на спадщину за заповітом від  21.02.2018  серії ННВ № 227409, керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Надати дозвіл громадянці Федорчук Валентині Петрівні на виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) в розмірі 3,21 умовних кадастрових гектарів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по реформованому КСП «Комсомолець», розташованої за межами села Осівці Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області.

2.Рекомендувати громадянці Федорчук В. П. замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Перший заступник голови

райдержадміністрації            /підпис існує/                                             О.О.Ненюк