img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 20.04.2018 № 90 PDF Друк
Вівторок, 22 травня 2018, 11:20

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


20.04.2018                                                                                                                                         № 90


Про  проведення заходів із

санітарного очищення та

благоустрою територій

населених пунктів району


Вiдповiдно до законiв України  «Про мiсцевi державнi адмiнiстрацiї»,  «Про благоустрiй населених пунктiв», «Про забезпечення санiтарного та епiдемiологiчного благополуччя населення»,  розпорядження  Кабiнету Mіністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякi питання проведення щорiчної акції «За чисте довкiлля та дня благоустрою територiй населених пунктів», на виконання  розпорядження голови облдержадміністрації від 29.03.2018 № 112 «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів області»,  з метою забезпечення утримання територiї населених пунктiв району у належному cтанi, створення сприятливих умов для життєдiяльностi громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів району:


1.Структурним підрозділам райдержадмiнiстрацiї, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенької сільської рад забезпечити проведення заходiв iз санiтарного очищення та благоустрою населених пунктiв району у квітні 2018 року iз залученням пiдпорядкованих пiдприємств, установ  та органiзацiй,громадських, молодiжних органiзацiй, волонтерiв, активiстiв.


2. Відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадмiнiстрацiї, рекомендувати відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради забезпечити залучення до проведення щорiчної акцiї «За чисте довкiлля» учнiвської молодi з метою пiдвищення рiвня громадської активностi    та соцiальної вiдповiдальностi за дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Про проведену роботу поiнформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадмiнiстрацiї до 27.04.2018.


3. Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад спільно з Брусилівським відділенням поліції Коростишівського ВП Головного управління Національної поліції в Житомирській області, iз залученням  депутатського корпусу проведення рейдiв щодо виконання пiдприємствами, установами та органiзацiями району вимог з утримання в належному санiтарно-екологiчному cтанi територiй, що належать до сфери управлiння мiсцевих органiв влади. Про проведену роботу поiнформувати відділ мiстобудування, архiтектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту наседення райдержадмiнiстрацii до 27.04.2018.


4. Рекомендувати Брусилівській дільниці філії «Коростишівський райавтодор» дочірнього підприємства  «Житомирський облавтодор»,  Брусилівському дочірньому підприємству «Коростишівський лісгосп АПК» привести в належний санiтарно-екологiчний стан пiдвiдомчі територiї. Про проведену роботу поiнформувати  відділ мiстобудування, архiтектури,  житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадмiнiстрацiї до 27.04.2018.


5.Рекомендувати Брусилівському дочірньому підприємству «Коростишівського лісгоспу АПК» взяти участь в загальнообласній акцiї «Майбутнє лiсу у твоїх руках».


6. Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

l) Розглянути на виконкомах iз залученням зацiкавлених cтopiн  (пiдприємцiв, громадських організацій тощо) питання органiзацiї та проведення мiсячника із санітарного очищення територій та благоустрою населених пунктів. Визначити на конкурсних засадах пiдприємства, установи, органiзацiї, вiдповiдальнi за утримання об’єктiв благоустрою, що належать до комунальної власності вiдповiдних  органів місцевого самоврядування та запровадити телефонну «гарячу лiнiю».


2) Провести з 02.04.2018 по 30.04.2018 мiсячник «За чисте довкiлля» iз приведення в належний санiтарний стан територiй населених пунктiв, прибудинкових територiй, паркiв, cквepiв, дитячих, спортивних та господарських майданчикiв, кладовищ, братських могил, меморiальних комплексів та мiсць почесних поховань, вулиць, дорiг, тpoтyapiв, здiйснити заходи з лiквiдацiї несанкцiонованих смiттєзвалищ, побутових та інших вiдходiв, а також забезпечити очищення вiд смiття берегiв водойм та зелених насаджень загального, обмеженого та спецiального призначення. Встановити єдиний санiтарний день - четвер.


3) Під час проведення санітарних днів здійснити заходи з прибирання об’єктів масового перебування та відпочинку населення,  благоустрою  природних джерел питного водопостачання.


4) З метою гiдного вшанування пам’ятi учасникiв лiквiдацiї наслiдкiв aвapiї на Чорнобильськiй АЕС, воїнів, загиблих пiд час проведення антитерористичної операцiї та захисту територiальної цiлiсностi держави, надати допомогу сiм’ям загиблих щодо благоустрою домогосподарств та прилеглої до них територiї, мiсць їх поховання, меморiальних комплексiв загиблим i померлим iз залученням представникiв вiйськкоматiв, iнших державних силових вiдомств та структур, молодi, волонтерiв, громадських органiзацiй, добровольчих баталъйонiв.


5) Залучити до участi у зазначених заходах учнiвську та студентську молодь, а також осiб, що перебувають на облiку в Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості.


6) Спільно з Брусилівською дільницею  філії «Коростишівський райавтодор»     дочірнього      підприємства   «Житомирський    облавтодор», Брусилівським відділенням поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області  до 28.04.2018  привести  в належний стан зупинки громадського транспорту, дорожні знаки, бар’єрні огорожі, покриття доріг, елементи мостів та переходів, здійснити розмітку доріг.


7) Звернути особливу увагу на стан в’їзних знакiв та благоустрiй прилеглої  територiї, а також разом iз балансоутримувачами у разi потреби оновити в’їзнi знаки в населенi пункти.


8) Спiльно з Брусилівським РЕМ  до 27.04.2018 привести в належний стан освiтлення районного центру, сiльських населених пунктiв iз використанням енергозберiгаючих технологiй.


9) Взяти участь  21 квiтня 2018 року в загальнообласному дні благоустрою,  залучивши до цiєi справи полiтичнi партiї, громадськi органiзацiї, навчальнi заклади, державнi та бюджетнi установи. Попередньо закрiпити за ними  територiї, визначити види i обсяги робiт та забезпечити необхiдними засобами працi.


10) Провести iнвентаризацiю аварiйних дерев та вжити заходiв щодо їх вирубування.


11) Про хiд виконання розпорядження iнформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадмiнiстрацiї до 28.04.2018 за формами 1, 2, що додаються   для подальшого інформування райдержадміністрації та департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.


7. Відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації забезпечувати висвiтлення у засобах масової iнформацiї хід проведення заходiв iз санiтарного очищення та благоустрою територiй населених пунктiв району.


8. Контролъ за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови адміністрації         /підпис існує/                                                      О.О. Ненюк


Форма 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

20.04.2018  № 90

Найменування заходів

Один. виміру

Загальна кількість (всього в населених пунктах )

Прибрані (приведені в належний санітарний та естетичний стан)

Відремонтовано

1

2

3

4

5

6

1.

Кількість населених пунктів у регіоні

одиниць

Х

Х

у т.ч. міст

одиниць

-

Х

Х

2.

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ, у т.ч.:

шт.

Х

Х

- у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів;

шт.

Х

Х

- на прибудинкових територіях;

шт.

Х

Х

на пустирях в межах населених пунктів

шт.

Х

Х

3.

Обсяг зібраних побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах

тис.м.кв.

Х

Х

4.

Наявність, технічний та санітарний стан:

Х

Х

Х

- прибудинкових територій

тис.м.кв.

Х

Х

- парків

од./тис.м.кв.

- скверів

од./тис.м.кв.

- дитячих майданчиків

од./тис.м.кв.

- спортивних майданчиків

од./тис.м.кв.

- господарських майданчиків

од./тис.м.кв.

- місць вигулу домашніх тварин (собак)

од./тис.м.кв.

5.

Зелені насадження загального користування

Х

Х

Х

- дерева

тис.шт.

Х

Х

- кущі

тис.шт.

Х

Х

- газони

тис.м.кв.

- квітники

м.кв.

Х

6.

Наявність, утримання місць для поховання:

Х

Х

Х

- кладовищ

од/га

- братських могил

од.

- меморіальних комплексів

од.

- місць почесних поховань

од.

7.

Наявність, прибирання та впорядкування вулиць та доріг населених пунктів, зокрема:

Х

Х

Х

- доріг

тис.м.кв.

- тротуарів

тис.м.кв.

- велосипедних доріжок

тис.м.кв.

- зупинок міського транспорту

одиниць

8.

Витрачено коштів на благоустрій всього, у т.ч.

млн.грн.

Х

Х

- бюджетних

млн.грн.

Х

Х

- позабюджетних

млн.грн.

Х

Х

9.

Протяжність очищених від сміття берегів водоймів

тис.м.кв.

10.

Кількість залученої до участі у весняних толоках громадськості,

осіб

Х

Х

у т.ч. учнівської молоді,

осіб

Х

Х

студентської молоді

осіб

Х

Х

11.

Відзначено громадян - найбільш активних учасників всеукраїнської акції

осіб

Х

Х

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

20.04.2018  №  90

ЗВІТ

про результати проведення 21  квітня 2018 року

дня благоустрою населених пунктів в рамках щорічної Всеукраїнської

акції «За чисте довкілля»

по Брусилівському району

№ п/п

Загальна кількість населених пунктів, що взяв участь у заході

Телефон гарячої лінії

Об’єкт благоустрою

Встановлено нових дитячих майданчиків

Ремонт існуючих дитячих майданчиків

Площа прибудинкових територій адміністративних будівель, яка запланована для прибирання під час заходів

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ

Обсяг вивезених відходів зібраних на несанкціонованих сміттєзвалищ

Висаджено

дерев

Висаджено кущів

Упорядкування газонів, квітників

Кількість підприємств, установ, організацій що взяли участь у заходах

Кількість осіб що взяли участь у суботнику

Усього населених  пунктів

У тому числі міст

од.

од.

шт.

шт.

га.

од.

м.3

тис.од.

тис.од.

тис.м3

тис.од.

тис.осіб.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin