РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 20.04.2018 № 89 PDF Друк
Вівторок, 22 травня 2018, 11:18

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

20.04.2018                                                                                                        №  89

Про  призначення  житлових субсидій

та державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,  постанови Кабінету Міністрів України від   21.10.1995  №  848 „Про заходи щодо подальшого удосконалення надання населенню субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, придбання твердого, рідкого пічного палива та скрапленого газу” (зі змінами),   п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)    та  розглянувши протокол засідання комісії з питань житлових   субсидій,  державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 19.04.2018 №  8:

1.  Затвердити протокол засідання комісії з питань житлових субсидій, державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги   від 19.04.2018  № 8  (протокол додається).

2.  Призначити   житлову субсидію та державну соціальну допомогу громадянам  згідно додатку.

Перший  заступник

голови  адміністрації               /підпис існує/                                                 О.О.Ненюк

до розпорядження  голови

20.04.2018 № 89

1а) Призначити субсидію заявникам, виходячи з кількості       зареєстрованих і фактично проживаючих громадян

(п. 7 ПКМ  23.09.2015  №  752 )

1.   Фурніченко   Ользі    Іванівні     - с. Озера.

2.   Зарудньому   Валерію   Володимировичу – с. Долинівка.

2.  Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

( ЗУ  від 01.06.2000 № 1768-ІІІ )

Головня    Інні    Віталіївні   - с. Романівка.

Керівник  апарату

райдержадміністрації      /підпис існує/                                                 Л.В.Павлюк