РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 19.04.2018 № 88 PDF Друк
Вівторок, 22 травня 2018, 11:01

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.04.2018                                                                                                             № 88

Про внесення змін в розпорядження

голови райдержадміністрації від

14.12.2017 № 362

У зв’язку з кадровими змінами в установах району та з метою належної організації роботи комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання земельних ділянок:

1. Внести зміни в додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.12.2017 № 362 «Про затвердження нового складу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання земельних ділянок», а саме:

1) Вивести зі складу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян  щодо надання земельних ділянок Петрука Руслана Васильовича.

2) Ввести до складу комісії Яковченка Олексія Васильовича - в.о. заступника начальника відділу Держгеокадастру у Брусилівському районі Житомирської області (за згодою).

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                   О. О. Ненюк