РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 19.04.2018 № 77 PDF Друк
Неділя, 20 травня 2018, 10:17

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.04.2018                                                                                                                                     № 77

Про передачу у власність та

виділення земельної частки (паю)

в натурі (на місцевості)

гр. Крушеницькій О. В.

Розглянувши заяву громадянки Янус Зінаїди Тимофіївни, представника громадянки Крушеницької Олени Василівни, (довіреність від 17.01.2018, видана в.о. старости сіл Лазарівка, Хом’янка, Старицьке Брусилівської селищної ради,  зареєстрована в реєстрі за № 4-2), на підставі сертифіката на право на земельну частку (пай), серія   ЖТ № 0175046, керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Передати у власність громадянці  Крушеницькій Олені Василівні земельну частку (пай) в розмірі 5,6142 га (кадастровий номер – 1820982600:05:000:3100)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель реформованого колективного сільськогосподарського підприємства «ім. Димитрова» за межами с.Лазарівка  Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянці Крушеницькій О. В. оформити речові права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                /підпис існує/                                         О.О.Ненюк