РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 19.04.2018 № 75 PDF Друк
Неділя, 20 травня 2018, 10:12

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.04.2018                                                                                                                                     № 75

Про надання дозволу громадянці

Яворській О. В. на виділення земельної

частки (паю) в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Яворської Оксани  Вікторівни на  підставі свідоцтва на спадщину за заповітом від 16.01.2018 серія  ННА 172378, зареєстрованого в реєстрі за № 7, та сертифіката на право на земельну частку (пай), серія ЖТ № 0175821,  керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Надати дозвіл громадянці Яворській Оксані  Вікторівні на виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) в розмірі 3,21 умовних кадастрових гектарів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по реформованому КСП «Комсомолець» села Осівці  Брусилівського району Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянці Яворській О. В. замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Перший заступник голови

райдержадміністрації                       /підпис існує/                                  О.О.Ненюк