РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 19.04.2018 № 74 PDF Друк
Неділя, 20 травня 2018, 10:04

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.04.2018                                                                                                                                     № 74

Про надання дозволу громадянці

Клен Л. І. на виділення земельної

частки (паю) в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Лазуки Марії Григорівни, представника громадянки Клен Любові Іванівни (довіреність від 12.01.2018, видана приватним нотаріусом Брусилівського районного нотаріального округу Житомирської області, зареєстрована в реєстрі за  № 27), на  підставі свідоцтва на спадщину за законом від 10.12.2007 серія  ВКВ 757348, зареєстрованого в реєстрі за № 4958, та сертифіката на право на земельну частку (пай), серія ЖТ № 0199383, керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Надати дозвіл громадянці Клен Любові Іванівні на виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) в розмірі 3,42 умовних кадастрових гектарів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по реформованому КСП «Промінь», розташованої за межами села Романівка Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області.

2.Рекомендувати громадянці Клен Л. І. замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Перший заступник голови

райдержадміністрації                  /підпис існує/                                       О.О.Ненюк