РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 19.04.2018 № 73 PDF Друк
Неділя, 20 травня 2018, 10:01

Результат пошуку зображень за запитом "герб для документів"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.04.2018                                                                                                          №  73

Про  призначення  житлових субсидій

та включення заявника до Єдиного

державного  автоматизованого

реєстру осіб,  які мають право на пільги

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,  постанови Кабінету Міністрів України від   21.10.1995  №  848 „Про заходи щодо подальшого удосконалення надання населенню субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, придбання твердого, рідкого пічного палива та скрапленого газу” (зі змінами),  п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)    та  розглянувши протокол засідання комісії з питань житлових   субсидій,  державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 11.04.2018 № 7:

1.   Затвердити протокол засідання комісії з питань житлових субсидій, державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги   від  11.04.2018  № 7  (протокол додається).

2.  Призначити   житлову субсидію та включити заявника  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги  згідно додатку.

Перший  заступник

голови  адміністрації                 /підпис існує/                                                О.О.Ненюк

до розпорядження  голови

19.04.2018 № 73

1а) Призначити субсидію заявникам, виходячи з кількості       зареєстрованих і фактично проживаючих громадян

(п. 7 ПКМ  23.09.2015  №  752 )

1.    Дутковській   Марії   Василівні  -  с. Ставище.

2.    Будзинській     Вірі     Яківні     -  с . Скочище.

3.    Яковчуку    Костянтину   Васильовичу – с. Морозівка.

4.    Терещук   Ользі   Степанівні   - смт Брусилів.

5.    Омельчук   Надії   Василівні   -  с. Привороття.

6.    Стеценко    Тамарі  Костянтинівні   - с. Скочище.

б) призначити субсидію  заявникам, які перебувають в складних життєвих обставинах (п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива, затвердженого ПКМУ від 21.10.1995  №  848)

1.    Дутковській   Марії   Василівні  -  с. Ставище,    з 01.01.2018 р.

2.    Сомікову   Кузьмі   Миколайовичу  -   с. Ставище,  з 01.01.2018 р.

в)   призначити  субсидію  заявникам, в сім’ї яких зроблена купівля   товарів або оплата послуг на суму більше 50 тис. грн.

(пп.5 п. 5  ПКМУ  № 106  від 28.02.2015)

Яковчуку    Костянтину   Васильовичу – с. Морозівка.

2. Включити заявника до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання (ПКМ  № 729 від 17.07.2000  \зі змінами 9)

Зайця   Василя   Олексійовича   - с. Осівці,  вул. Любарська, 132.

Керівник  апарату

райдержадміністрації        /підпис існує/                                                Л.В.Павлюк

Майструк А.Г.