РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 30.03.2018 № 67 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 15:03

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

30.03.2018                                                                                                             №  67

Про  затвердження нового складу районної

спеціальної комісії для вжиття заходів щодо

запобігання різкому зростанню безробіття

під час масового вивільнення працівників

Відповідно до Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2013 № 305 «Про затвердження Порядку утворення спеціальних комісій для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників» та    у зв’язку з кадровими змінами:

Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.08.2013 № 171 «Про утворення районної спеціальної комісії» в додаток 1, затвердивши новий склад районної спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, а саме:

Ненюк

Олександр Олександрович

-

перший заступник голови  райдержадміністрації, голова комісії

Майструк

Андрій Григорович

-

начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, заступник голови комісії

Фещенко

Віталій Анатолійович

-

начальник відділу соціально-трудових відносин та кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Аверіна

Оксана Олександрівна

-

в.о. начальника Брусилівського відділення  Житомирської об’єднаної державної податкової інспекції (за згодою)

Дорощук

Олександр Павлович

-

голова координаційної ради профспілок Брусилівського району (за згодою)

Дрозд

Олександр Сергійович

-

директор Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості (за згодою)

Морозюк

Лариса Анатолівна

-

начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Липко

Людмила Анатолівна

-

заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  (за згодою)

Севрук

Олег Анатолійович

-

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Житомирській області (за згодою)

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                       О.О.Ненюк