РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 28.03.2018 № 65 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:59

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.03.2018                                                                                                                                        № 65

Про підсумки виконання Програми

економічного і соціального

розвитку району за 2017 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою підвищення рівня відповідальності за збереження позитивних тенденцій в економіці, стабілізації фінансового стану в окремих галузях та поліпшення життєвого рівня населення та на виконання рішення колегії районної державної адміністрації від 28.02.2018 № 5:

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати керівникам районних служб та організацій детально проаналізувати ситуацію, що склалася у підвідомчих галузях  за 2017 рік та спрямувати свою  роботу на виконання пріоритетних завдань та заходів, визначених Програмою економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.

2.  Відділу  агропромислового  розвитку  райдержадміністрації (Огородник А.М.):

1) Здійснювати постійний контроль за цільовим та раціональним використанням усіх земель сільськогосподарського призначення, дотриманням структури сівозмін, укладанням та реєстрацією договорів оренди землі.

2) Вжити заходів щодо забезпечення підготовки до проведення комплексу весняно - польових робіт у 2018 році згідно з відповідним комплексним планом.

3) Сприяти у вжитті заходів, спрямованих на збільшення чисельності поголів’я великої рогатої худоби та обсягів виробництва продукції тваринництва.

4) Підготувати та подати на розгляд депутатів районної ради проект звернення до депутатів Верховної Ради України щодо прийняття  Закону України щодо дотримання сівозмін сільськогосподарськими виробниками.

3.   Відділу фінансів райдержадміністрації (Горкуша Л.В.), головним розпорядникам коштів районного бюджету, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1) Забезпечити виконання планових показників доходної частини місцевих бюджетів, затверджених місцевими радами.

2) У першочерговому порядку забезпечувати фінансування видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та розрахунки за спожиті комунальні послуги і енергоносії.

3)Забезпечити дотримання фінансово-бюджетної дисципліни, недопущення нецільового використання коштів та усунення недоліків, виявлених Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів на території Брусилівського району за період з 01.01.2013 по завершений звітний період 2017 року.

4.Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства  та цивільного захисту населення райдержадміністрації (Медведчук В.В.):

1) Посилити контроль за станом проведення розрахунків комунальними підприємствами за спожиті енергоносії.

2) Організувати заходи по приведенню тарифів на комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

3) Активізувати претензійно-позовну роботу та роботу щодо укладання договорів з реструктуризації існуючої заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

5.Відділу  освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації (Ариштович О.Д.), рекомендувати відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради (Чмуневич М.І.):

1) Активізувати  заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

2) Забезпечити  якісну підготовку вчителів,  які здійснюють набір учнів до першого класу.

3) Продовжити роботу щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти.

6.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Несенюк С.В.), рекомендувати службі у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради (Мельник Л.І.) забезпечити проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження бездоглядності та безпритульності,  правопорушень та інших негативних проявів у дитячому середовищі.

7.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Майструк А.Г.) активізувати  діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

8.Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад проводити інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо лікування та медичної  реабілітації учасників АТО.

9.Відділу  економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  (Морозюк Л.А.) тримати на постійному контролі стан реалізації інвестиційних проектів, які впроваджуються на території району та сприяти залученню інвестицій в економіку району.

10.Керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації, рекомендувати керівникам районних установ та організацій відповідно до компетенції про хід виконання даного розпорядження поінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  до 15 квітня 2018 року.

11.Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  (Морозюк Л.А.) до 20  квітня 2018 року надати  райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження.

12. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови адміністрації    /підпис існує/                                                    О.О. Ненюк