РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 28.03.2018 № 64 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:56

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.03.2018                                                                                                           №  64

Про  призначення  житлових субсидій,

державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім'ям та включення

заявника до Єдиного державного

автоматизованого  реєстру

осіб,  які мають право на пільги

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,  постанови Кабінету Міністрів України від   21.10.1995  №  848 „Про заходи щодо подальшого удосконалення надання населенню субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, придбання твердого, рідкого пічного палива та скрапленого газу” (зі змінами),  п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)    та  розглянувши протокол засідання комісії з питань житлових   субсидій,  державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 27.03.2018 № 6:

1.  Затвердити протокол засідання комісії з питань житлових субсидій, державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги   від 27.03.2018  № 6  (протокол додається).

2.  Призначити   житлову субсидію, державну соціальну допомогу громадянам та включити заявника  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги  згідно додатку.

Перший  заступник

голови  адміністрації                   /підпис існує/                                              О.О.Ненюк

до розпорядження  голови

Брусилівської районної

28.03.2018   № 64

1а) Призначити субсидію заявникам, виходячи з кількості       зареєстрованих і фактично проживаючих громадян

(п. 7 ПКМ  23.09.2015  №  752 )

1.   Кучер   Світлані   Олександрівні   - с. Водотиї.

2.   Коваленко   Уляні  Федорівні   -  с. Соболівка.

3.   Шикері   Миколі   Пилиповичу  -  с. Хомутець.

4.   Омельчуку   Анатолію   Петровичу  - с. Осівці.

5.   Глущенку   Леоніду   Андрійовичу  - с. Ковганівка.

6.   Ільїній  Тетяні  Євгенівні  - с. Морозівка.

7.   Гуренку  Сергію   Васильовичу  - смт Брусилів.

8.   Шевченко   Ніні   Ксенофонтівні   -  с. Соболівка.

9.   Лиштві   Ользі   Кузьмівні   -  с.  Йосипівка.

10. Петровій   Олені   Іванівні   - с. Соловіївка.

б)  Призначити субсидію заявникам,   на підставі договору найму

(оренди) житла     (п. 6 ПКМУ 23.09.2015  №  752)

1.  Татариновій  Ользі  Анатоліївні    - смт Брусилів.

2.   Петровській   Валентині   Іванівні   -  с. Биків.

в) призначити субсидію  заявникам, які перебувають в складних життєвих обставинах (п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива, затвердженого ПКМУ від 21.10.1995  №  848)

1. Глущенку   Леоніду   Андрійовичу  - с. Ковганівка,  з 01.01.2018 р.

г)   призначити  субсидію  заявникам, в сім’ї яких зроблена купівля   товарів або оплата послуг на суму більше 50 тис. грн.

(пп.5 п. 5  ПКМУ  № 106  від 28.02.2015)

1. Кужелю   Ігору   Олександровичу   - смт Брусилів.

2.  Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

( ЗУ  від 01.06.2000 № 1768-ІІІ )

1.  Підлісній   Ірині   Іванівні   - смт Брусилів.

2.  Петренко   Світлані   Віталіївні – с. Лазарівка.

3.  Харибіну  Володимиру   Олександровичу  - смт Брусилів.

4.  Пастрама   Ріті  Олексіївні  - с. Вільшка.

5.  Дзюбенко  Галині   Іванівні   - смт Брусилів.

3. Включити заявника до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання (ПКМ  № 729 від 17.07.2000  \зі змінами )

Сусловця     Романа  Григоровича    - с. Покришів,   вул. Калинівська, 26 і його сімю.

Керівник  апарату

райдержадміністрації           /підпис існує/                                           Л.В.Павлюк