РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 28.03.2018 № 63 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:54

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.03.2018                                                                                               № 63

Про дострокове розірвання

договору оренди земельної ділянки

Відповідно до ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 17, 141 Земельного кодексу України,  ст.ст. 31, 32, 34 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних  часток (паїв)» та розглянувши клопотання ТОВ «Агрофірма Брусилів» в особі генерального директора  Вареника С. О.:

1.  Достроково, за взаємною згодою сторін, розірвати договір оренди земельної ділянки (невитребуваного паю)  сільськогосподарського призначення, укладений між ТОВ «Агрофірма Брусилів» та Брусилівською районною державною адміністрацією від 10 вересня  2013 року за №2, зареєстрований у Брусилівській селищній раді Брусилівського району Житомирської області 08 жовтня 2013 року за № 2 на земельну ділянку (пай) загальною площею 5,6420 га (кадастровий номер – 1820955100:04:000:0483) сільськогосподарського призначення, що розташована на території Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області.

2.  ТОВ «Агрофірма Брусилів»  в особі генерального директора     Вареника С. О в місячний  термін укласти  з райдержадміністрацією угоду про дострокове  розірвання договору оренди земельної ділянки (паю),  зареєструвати  її  відповідно до чинного  законодавства  України.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації        /підпис існує/                                                 О.О. Ненюк