РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 28.03.2018 № 62 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:52

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

28.03.2018                                                                                                    № 62

Про визначення відповідальної особи

Відповідно до п. 9 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 «Про затвердження порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності»:

1. Призначити відповідальною особою головного спеціаліста з питань персоналу апарату Брусилівської райдержадміністрації Макаренко Оксану Ігорівну.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                           О.О. Ненюк