РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 27.03.2018 № 57 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:47

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.03.2018                                                                                                                                           № 57

Про надання дозволу громадянам

Коберник Г. О., Синицькому В. О.

на виділення земельної частки (паю)

в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Янус Зінаїди Тимофіївни, представника громадян Коберник Ганни Олександрівни, Синицького Віталія Олександровича (довіреність від 09.08.2017, видана в.о. старости села Морозівка Брусилівської селищної ради,  зареєстрована в реєстрі за № 22; довіреність від 26.12.2017, видана в.о. старости села Сухарівка Народицького району Житомирської області,  зареєстрована в реєстрі за № 10-4), на підставі рішення Брусилівського районного суду Житомирської області від 27.12.2017 цивільна справа № 275/996/17, керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Надати дозвіл громадянам Коберник Ганні Олександрівні та Синицькому Віталію Олександровичу на виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) в розмірі по 1/2  від   4,97 умовних кадастрових гектарів кожна, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по реформованому КСП «ім. Щорса», села Морозівка   Брусилівського району Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянам Коберник Г. О. та Синицькому В. О. замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Перший заступник голови

райдержадміністрації                 /підпис існує/                                      О.О.Ненюк