РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 27.03.2018 № 55 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:42

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.03.2018                                                                                                                                     № 55

Про надання дозволу громадянці

Скоростинській А. К. на виділення

земельної частки (паю) в натурі

(на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Янус Зінаїди Тимофіївни, представника громадянки Скоростинської Антоніни Костянтинівни, (довіреність від 05.09.2017, видана в.о. старости села Морозівка Брусилівської селищної ради,  зареєстрована в реєстрі за № 28), на підставі рішення Брусилівського районного суду Житомирської області від 28.12.2017 цивільна справа № 275/921/17, керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Надати дозвіл громадянці Скоростинській Антоніні Костянтинівні на виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) в розмірі  4,97 умовних кадастрових гектарів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по реформованому КСП «ім. Щорса», села Морозівка   Брусилівського району Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянці Скоростинській А.  К. замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Перший заступник голови

райдержадміністрації               /підпис існує/                                          О.О.Ненюк