РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 27.03.2018 № 53 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:35

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.03.2018                                                                                                  № 53

Про  визначення  середньої

вартості ритуальних послуг

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про поховання та похоронну справу»,  постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 14 червня 2010 року № 158 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни», зареєстрованого в  Головному управлінні юстиції у  Житомирській  області  01 липня 2010 року  за  № 23/1018:

1. Визначити середню ціну ритуальних послуг, пов’язаних із похованням учасників бойових дій та інвалідів війни, у Брусилівському  районі, що додається.

2. Головному спеціалісту, юрисконсульту апарату райдержадміністрації Мельник А. О.  у встановленому законодавством порядку подати це розпорядження  на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області та офіційного оприлюднення в установленому законом порядку.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації від 10 лютого 2017 року  № 37 «Про  визначення  середньої вартості ритуальних послуг», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області      02 березня 2017 року за №10/1374.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації         /підпис існує/                                                   О. О. Ненюк

Розпорядження голови

Брусилівської  районної