РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 22.03.2018 № 52 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:34

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.03.2018                                                                                                         № 52

Про надання матеріальної

допомоги

Відповідно до ст.ст. 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення 23 сесії 7 скликання Брусилівської районної ради від 22.12.2017  № 303 «Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Брусилівського району та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції, у 2018 році», та «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Брусилівського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції» розглянувши заяви учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, враховуючи пропозиції комісії з питань матеріальної допомоги (протокол від 20.03.2018 №3):

1.Надати грошову допомогу за рахунок коштів  районного бюджету:

Прізвище, ім’я та по батькові,

місце проживання

10.

Шамраю Олексію Георгійовичу       с. Водотиї

500,0

2.Відділу фінансів райдержадміністрації (Горкуша Л.В.) виділити    управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  (Майструк А.Г.) кошти в сумі 6000,0 грн. для надання грошової допомоги вищезазначеним громадянам.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                         /підпис існує/                               О.О.Ненюк