РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 14.03.2018 № 50 PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 11:41

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.03.2018                                                                                                                                     № 50

Про передачу у власність та

виділення земельної частки (паю)

в натурі (на місцевості)

громадянці Лугині Г. С.

Розглянувши заяву громадянки Янус Зінаїди Тимофіївни, представника громадянки Лугини Ганни Степанівни (довіреність від 22.02.2018, видана в.о. старости сіл Лазарівка, Хом’янка, Старицьке, зареєстрована в реєстрі № 4-7), на підставі сертифіката на право на земельну частку (пай), серія ЖТ № 0175037, керуючись ст.ст. 17, 22, 118, пунктами 8, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Передати у власність громадянці  Лугині Ганні Степанівні земельну частку (пай) в розмірі  5,1000 га (кадастровий номер – 1820982600:04:000:0466)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель реформованого колективного сільськогосподарського господарства                 «ім. Димитрова» за межами с. Лазарівка Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянці Лугині Г. С. оформити речові права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                   /підпис існує/                                      О.О.Ненюк