РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 23.02.2018 № 38 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 11:14

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.02.2018                                                                                                       №  38

Про  призначення  житлових субсидій

та державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,  постанови Кабінету Міністрів України від   21.10.1995  №  848 „Про заходи щодо подальшого удосконалення надання населенню субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, придбання твердого, рідкого пічного палива та скрапленого газу” (зі змінами),   п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)    та  розглянувши протокол засідання комісії з питань житлових   субсидій,  державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 23.02.2018 №  4:

1.  Затвердити протокол засідання комісії з питань житлових субсидій, державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги   від 23.02.2018  № 4  (протокол додається).

2.  Призначити   житлову субсидію та державну соціальну допомогу громадянам  згідно додатку.

Перший  заступник

голови  адміністрації             /підпис існує/                                                    О.О.Ненюк

до розпорядження  голови

23.02.2018 № 38

1а) Призначити субсидію заявникам, виходячи з кількості       зареєстрованих і фактично проживаючих громадян

(п. 7 ПКМ  23.09.2015  №  752 )

1. Шулькевич  Тетяні  Вадимівні   - с. Морозівка.

2. Карлик  Ніні    Тимофіївні   - с. Вільшка.

3. Лаврінчук   Наталії   Василівні  - смт Брусилів.

4. Ничипоренко  Людмилі  Іванівні – смт Брусилів.

5. Канацуй   Георгію  Леонідовичу   - с. Вільшка.

6. Сосновій  Тетяні   Валентинівні   -  с. Скочище.

7. Шепетчуку  Сергію  Васильовичу  - с. Соловіївка.

8. Смик    Галині  Остапівні   -   с. Лазарівка.

в)  Призначити субсидію заявникам,   на підставі договору найму

(оренди) житла     (п. 6 ПКМУ 23.09.2015  №  752)

1.    Слобоженюк   Олені   Семенівні   - с. Хомутетець.

г) призначити субсидію  заявникам, які перебувають в складних життєвих обставинах (п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива, затвердженого ПКМУ від 21.10.1995  №  848)

1. Слобоженюк   Олені   Семенівні   - с. Хомутетець, з 01 листопада 2017 р.

2.  Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

( ЗУ  від 01.06.2000 № 1768-ІІІ )

1.   Стецюку    Сергію     Миколайовичу   -  смт Брусилів.

2.   Іванчук    Ірині   Василівні   -   смт Брусилів.

Керівник  апарату

райдержадміністрації     /підпис існує/                                                  Л.В.Павлюк