РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 14.02.2018 № 32 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 11:02

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.02.2018                                                                                                        №  32

Про  призначення

житлових субсидій

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,  постанови Кабінету Міністрів України від   21.10.1995  №  848 „Про заходи щодо подальшого удосконалення надання населенню субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, придбання твердого, рідкого пічного палива та скрапленого газу” (зі змінами),  п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)    та  розглянувши протокол засідання комісії з питань житлових   субсидій,  державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 14.02.2018 № 3:

1.  Затвердити протокол засідання комісії з питань житлових субсидій, державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги   від 14.02.2018  № 3  (протокол додається).

2.  Призначити   житлову субсидію  громадянам  згідно додатку.

Перший  заступник

голови  адміністрації              /підпис існує/                                             О.О.Ненюк

до розпорядження  голови

14.02.2018 № 32

1а) Призначити субсидію заявникам, виходячи з кількості       зареєстрованих і фактично проживаючих громадян

(п. 7 ПКМ  23.09.2015  №  752 )

1.  Омельченко   Тетяні   Петрівні  - с. Романівка.

2.  Андреєву  Віктору  Миколайовичу   - с. Покришів.

3. Усачовій  Наталії  Петрівні  -   с.  Соловіївка.

4. Венедчуку  Миколі  Григоровичу  - с. Хомутець.

5. Корсун  Марині  Василівні   - с. Покришів.

6. Мешковець  Ніні   Василівні  - с. Морозівка.

7. Бойченко   Ірині   Йосипівні   -   с. Нові  Озеряни.

8..  Вакуленко  Галині  Федосівні   -  с. Водотиї.

б)  призначити субсидію заявникам на понаднормовану площу житла

( п. 4  ПКМ  № 106  від 28.02.2015)

1.   Бісик   Валентині  Петрівні   - смт Брусилів, на понаднормовану площу житла 14 квадратних метри.

2. Булас   Раїсі   Володимирівні   - с. Водотиї,  на понаднормовану площу житла 14 квадратних метри.

в)  Призначити субсидію заявникам,   на підставі договору найму

(оренди) житла     (п. 6 ПКМУ 23.09.2015  №  752)

1.   Цимбалу  Миколі  Олексійовичу   - смт Брусилів.

Керівник  апарату

райдержадміністрації         /підпис існує/                                         Л.В.Павлюк