РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 10.02.2018 № 31 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:58

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

10.02.2018                                                                                                                                       № 31

Про захист законних прав та інтересів

дітей, недопущення дитячої

безпритульності та бездоглядності

Відповідно до Закону  України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008  № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини», на виконання рішення колегії районної державної адміністрації від 31.01.2018 № 2:

1.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Несенюк С.В.):

1)  Своєчасно виявляти дітей, які залишилися без батьківського піклування, та вживати заходів щодо надання таким дітям статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечити влаштування таких дітей у сімейні форми виховання.

2) Контролювати умови проживання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, при виникненні безпосередньої загрози життю і здоров’ю дітей - приймати рішення і про їх негайне  відібрання у батьків або осіб, які їх замінюють.

3) Здійснювати контроль за дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та сім’ях усиновлювачів.

4) Забезпечити роботу та вчасне наповнення ЄІАС «Діти» необхідною інформацією.

2. Рекомендувати службі у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради (Мельник Л.І.):

1) Своєчасно виявляти дітей, які залишилися без батьківського піклування, при необхідності готувати матеріали до суду про позбавлення батьків батьківських прав, або відібрання без позбавлення батьківських прав батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

2) Контролювати умови проживання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, при виникненні безпосередньої загрози життю і здоров’ю дітей - приймати рішення про негайне  відібрання у батьків або осіб, які їх замінюють та повідомляти службу справах дітей райдержадміністрації для подальшого влаштування.

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Несенюк С.В.) інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання даного розпорядження до 25 грудня 2018 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови адміністрації         /підпис існує/                                                  О.О.Ненюк