РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 09.02.2018 № 30 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:54

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.02.2018                                                                                                                                     № 30

Про забезпечення контролю за виконанням завдань,

визначених актами і дорученнями Президента України,

Кабінету Міністрів України, розпорядженнями, дорученнями

голів  облдержадміністрації та райдержадміністрації

З метою посилення персональної відповідальності керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, виконавчих комітетів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад за своєчасне і повне виконання актів  і доручень  Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, підвищення виконавської дисципліни, організації  роботи   з документами, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання рішення колегії районної державної адміністрації від 31 січня 2018 року № 4:

1. Першому заступнику голови та керівнику апарату райдержадміністрації:

1)     Підвищити вимогливість до керівників підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації за своєчасне і повне виконання завдань, визначених у документах органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнях та дорученнях голів обласної та районної державних адміністрацій.

2) Провести роботу з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо недопущення   виконання  контрольних  документів  із порушенням визначених термінів.

3)     Застосовувати заходи впливу до винних осіб у порушенні встановлених строків виконання завдань, визначених документами органів влади вищого рівня та власних.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

1)  Посилити контроль за  виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень, доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

2)  Зосередити увагу на забезпеченні якісної реалізації встановлених  завдань,  визначених  розпорядженнями  голови  райдержадміністрації та документами органів державної влади вищого рівня.

3)     Забезпечити  виконання  вимог  Інструкції  з   діловодства   в   районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.02.2012 № 65.

4)  Щотижнево розглядати на нарадах  питання про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених у документах органів влади вищого рівня та власних документах.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1)  Вжити додаткових заходів щодо своєчасного і якісного виконання  завдань і доручень, визначених розпорядженнями та дорученнями голів обласної  та районної державних адміністрацій.

2) Розглядати питання виконавської дисципліни, стан виконання посадовими особами покладених на них обов'язків та завдань на нарадах та засіданнях виконкомів, прийняти відповідні рішення.

4. Відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації (Мамчур Л.В.):

1) Продовжити моніторинг виконання контрольних документів.

2)  Надавати практичну та методичну допомогу структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад  з питань організації контролю за виконанням розпоряджень голови райдержадміністрації та власних рішень.

5. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад  про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію через відділ організаційної роботи та контролю  апарату райдержадміністрації до 05 липня  2018 року.

6. Контроль за виконанням  даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В..

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                      О.О.Ненюк