РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 09.02.2018 № 26 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:43

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.02.2018                                                                                                                                     № 26

Про надання права підпису

електронних документів

Згідно договору від 12.12.2017 № 42-17 «Про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства - Казначейство» між  Управлінням Державної казначейської служби України у Брусилівському районі Житомирської області та Брусилівською районною державною адміністрацією Житомирської області:

1.Надати право підпису електронних документів при розрахунковому обслуговуванні з використанням ПТК «Клієнт казначейства - Казначейство» між Управлінням Державної казначейської служби України у Брусилівському районі Житомирської області  та  Брусилівською районною державною адміністрацією  Житомирської області:

-    особистим ключем підпису - першому заступнику голови адміністрації Ненюку Олександру Олександровичу;

- особистим ключем підпису - начальнику відділу  фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації - головному  бухгалтеру  Рабченюк Олені  Іванівні;

-    особистим ключем підпису - головному спеціалісту відділу  фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації - бухгалтеру  Богомаз Світлані Віталіївні;

-    особистим ключем підпису печатки Брусилівської районної державної адміністрації  Житомирської області  - першому заступнику голови адміністрації Ненюку Олександру Олександровичу.

2. Призначити відповідальною особою за експлуатацію клієнтської частини програмного забезпечення програмного комплексу криптографічного захисту інформації начальника відділу  фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації - головного бухгалтера  Рабченюк Олену Іванівну.

Перший заступник голови

райдержадміністрації              /підпис існує/                                               О.О.Ненюк