РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 09.02.2018 № 25 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:37

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.02.2018                                                                                                                                        № 25

Про визначення уповноваженої

особи за застосування електронного цифрового підпису

Відповідно до п.9 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня  2004 року № 1452 «Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності»:

1. Призначити начальника відділу фінансово-господарського забезпечення –головного бухгалтера Рабченюк Олену Іванівну уповноваженою особою за застосування електронного цифрового підпису в Брусилівській районній державній адміністрації Житомирської області.

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення –головного бухгалтера Рабченюк О. І.:

1) Забезпечити  підготовку та подання акредитованому центру сертифікації ключів інформації, необхідної для отримання послуг, пов'язаних з електронним цифровим підписом, подання заявок на сертифікацію, звернень про скасування, блокування посилених сертифікатів відкритих ключів підписувачів.

2) Забезпечити ведення обліку надійних засобів електронного цифрового підпису, що використовуються в установі; ведення обліку апаратних носіїв особистих ключів підписувачів; зберігання документів та їх електронних  копій, на підставі яких отримано послуги, пов'язані з електронним цифровим підписом, контроль за використанням підписувачами надійних засобів електронного цифрового підпису та зберіганням ними особистих ключів.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації        /підпис існує/                                               О.О.Ненюк