РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 09.02.2018 № 24 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:30

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.02.2018                                                                                                                                      № 24

Про проведення в районі Всеукраїнської

інформаційно-профілактичної акції

«Відповідальність починається з мене»

На  виконання  листа  Міністерства  молоді та спорту  України  від 05.02.2018 № 922/3.4 та з метою належної організації та проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене», відповідно до п.7  Положення  про  Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Відповідальність починається з мене», затвердженого наказом Міністерства  молоді та спорту  України  від 09.08.2017 № 3352, з метою пропаганди і утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі:

1. Забезпечити проведення в районі протягом 2018 року Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» (далі «Акція»).

2.  Призначити відповідальним за проведення «Акції» відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Ариштович  О.Д.).

3. Затвердити:

1)    Склад робочої групи для проведення «Акції».

2)    План заходів з реалізації в районі «Акції».

4.   Відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації (Мамчур Л.В.) забезпечити  висвітлення на сайті райдержадміністрації заходів «Акції».

5.Виконавцям заходів до 15 січня 2019 року забезпечити інформування  відділу освіти, культури, охорони  здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  про хід виконання розпорядження для узагальнення та подальшого інформування райдержадміністрації та управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації       /підпис існує/                                                      О.О. Ненюк

Розпорядження голови

Брусилівської районної