img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 08.02.2018 № 23 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:25

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


08.02.2018                                                                                № 23

 

Про підсумки роботи із зверненнями

громадян у 2017 році  та забезпечення

виконання в районі вимог законодавства

України щодо розгляду звернень громадян


Районною державною адміністрацією, структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування району проводиться робота щодо розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян»,Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».


Протягом 2017 року райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування району отримано та опрацьовано 2466 звернень громадян, що на 2337 звернень менше порівняно з 2016 роком.

До райдержадміністрації надійшло 511 звернень, що менше ніж  у 2016 році  на 9,7 %.

З них - 436 звернень поступило поштою, 75 - під час особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 19 звернень розглянуто під час виїзних прийомів.


За звітний період надійшло 25 звернень від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, 6 - від інвалідів, 3 - від «дітей війни», 31 – від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 28 - від учасників антитерористичної операції в східних областях України,  4  – від   внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, 38 - через центральні органи влади, 180 – через «Урядову гарячу лінію» та 10  колективних звернень.

Враховуючи колективні звернення, всього до адміністрації звернулося 604 громадянина, порушено 515 питань.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання аграрної політики і земельних відносин, яких надійшло – 171 (33,2%).


На другому місці – питання соціального захисту населення – 137 (26,6%).

На третьому місці за кількістю звернень питання комунального господарства  – 95 (18,4%).

За відповідний період було взято до уваги та поставлено на контроль 515  питань, порушених у зверненнях. З них – 238 (51,2%) вирішено позитивно, по  277 (53,8%)  заявникам дано роз’яснення в межах чинного законодавства.

Протягом відповідного періоду перевірено стан роботи із зверненнями громадян у виконкомі Ставищенської сільської ради та у всіх структурних підрозділах райдержадміністрації.


За наслідками перевірок оформлено відповідні довідки та надано методичну допомогу щодо організації діловодства та контролю за розглядом звернень громадян.

Протягом 2017 року за висновками комісії з надання  матеріальної допомоги громадянам району, шляхом визначення причин та враховуючи ступінь потреби 35жителям району надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 20000, 0 гривень.


Враховуючи, що робота із зверненнями громадян є важливим чинником довіри громадян до влади, суспільно - політичної стабільності в регіонах  і державі в цілому, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.01.2018  № 31 «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році та забезпечення виконання в області вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян»  та рішення колегії районної державної адміністрації від 31 січня  2018 року № 1:

1. Першому заступнику голови,  керівнику апарату  райдержадміністрації, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати Брусилівському селищному голові та Ставищенському сільському голові:

1) Забезпечити безумовне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України та Уряду щодо реалізації громадянами конституційного права на звернення, належний розгляд звернень та оперативне вирішення обґрунтованих заяв і скарг громадян.

2) Розглянути на засіданнях колегій, виконавчих комітетів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад питання про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році  стан виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування».


3) Затвердити графіки проведення особистих та виїзних прийомів громадян на 2018 рік, передбачивши у них виконання  п.6  Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування», проведення особистого прийому не рідше чотирьох разів на місяць, у тому числі двох виїзних прийомів громадян відповідно до графіка.

4) Забезпечувати кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у зверненнях питань, реального захисту конституційних прав заявників.


5) Посилити виконавську дисципліну та контроль за належною організацією роботи посадових та службових осіб із зверненнями громадян та результативністю вирішення порушених у них питань, у тому числі шляхом притягнення винних осіб у встановленому законодавством порядку до дисциплінарної відповідальності за невиконання чи неналежне виконання службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян.

6)Забезпечувати якісно новий рівень організації розгляду звернень громадян та участь заявників при розгляді їх звернень з наданням можливості знайомитися з матеріалами щодо їх розгляду.

7) Звернути особливу увагу на вирішення питань, порушених у колективних зверненнях, та першочерговий розгляд проблем соціально незахищених верств населення і осіб, які мають особливі заслуги перед Україною.

8) Здійснювати розгляд проблемних питань, що потребують вирішення органами влади, на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.


9) Здійснювати постійний моніторинг питань, що порушують громадяни під час дзвінків на «прямі» та «гарячі» телефонні лінії, «телефони довіри», підсумки оприлюднювати в засобах масової інформації та на офіційних веб-сайтах.

2. Відділу організаційної роботи та контролю   апарату   райдержадміністрації   (Мамчур Л.В) щоквартально здійснювати моніторинг організації роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах Брусилівської селищної  та  Ставищенської сільської рад, надавати їм необхідну методичну та практичну допомогу в організації цієї роботи.


3.Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної  та  Ставищенської сільської рад  інформувати райдержадміністрацію про хід виконання даного розпорядження до 03 липня 2018 року разом з  інформацією про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 27.02.2008 № 68.


4.Затвердити графік проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації,  виконкомах Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад на 2018 рік, що додається.

5.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 17.08.2017 № 190 «Про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2017 року».

6.Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти на керівника апарату   райдержадміністрації  Павлюк Л.В.


Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                         О.О.Ненюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Брусилівської  районної

державної адміністрації

08.02.2018   № 23

Графік

перевірок додержання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах

Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад на 2018 рік


Лютий               - відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та цивільного захисту населення

райдержадміністрації

Березень             - Брусилівська селищна рада

Квітень               - управління праці та соціального захисту населення

райдержадміністрації

Травень              - відділ фінансів райдержадміністрації

Червень               - відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та

спорту райдержадміністрації

Липень                 - відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Серпень              - архівний сектор райдержадміністрації

Вересень            - Ставищенська сільська рада

Жовтень              - відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

Листопад             - служба у справах дітей райдержадміністрації


Керівник апарату

райдержадміністрації  /підпис існує/                                                    Л.В.Павлюк