РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 08.02.2018 № 22 PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 10:23

Результат пошуку зображень за запитом "герб україни"

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

08.02.2018                                                                                                         № 22

Про надання матеріальної

допомоги

Відповідно до ст.ст. 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення 23 сесії 7 скликання Брусилівської районної ради від 22.12.2017  № 303 «Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Брусилівського району та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції, у 2018 році», та «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Брусилівського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції» розглянувши заяви учасників антитерористичної операції, враховуючи пропозиції комісії з питань матеріальної допомоги (протокол від 07.02.2018 №2):

1.Надати грошову допомогу за рахунок коштів  районного бюджету:

Прізвище, ім’я та по батькові,

місце проживання

13.

Шкабі Богдану Юрійовичу           смт. Брусилів

500,0

2.Відділу фінансів райдержадміністрації (Горкуша Л.В.) виділити    управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  (Майструк А.Г.) кошти в сумі 7000,0 грн. для надання грошової допомоги вищезазначеним громадянам.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                              О.О.Ненюк