РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.01.2018 № 16 PDF Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 09:35

Картинки по запросу герб украины

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.01.2018                                                                                                                                       № 16

Про визнання таким, що втратило        Зареєстровано в Головному територіальному

чинність, розпорядження                       управлінні юстиції у Житомирській області

голови Брусилівської районної          20 лютого 2018 року за № 13/1497

від 10 жовтня 2014 року № 263

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Закону України «Про адміністративні послуги»,   Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації  від  10 жовтня 2014 року № 263 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються Центром  надання адміністративних послуг Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області», зареєстроване у Брусилівському  районному управлінні юстиції від 15 жовтня 2014 року за № 5/213.

2. Головному спеціалісту, юрисконсульту апарату райдержадміністрації Мельник А.О. у встановленому законодавством порядку подати дане розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

3. Дане  розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, але   не раніше дня його офіційного опублікування.

4.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник  голови

райдержадміністрації        /підпис існує/                                          О.О.Ненюк