РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 31.01.2018 № 18 PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 09:52

Картинки по запросу герб украины

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

31.01.2018                                                                                                       № 18

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. Усик Т. Ф. на земельну ділянку (пай)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянки Усик Тетяни Федорівни на земельну ділянку (пай) площею 4,2575 га для ведення товарного сільськогосподарського    виробництва,    що    розташована    на території Брусилівської селищної ради (за межами с. Яструбенька) Брусилівського району Житомирської області, керуючись ст.ст. 17, 22, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ч. 5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянки Усик Тетяни Федорівни на земельну ділянку (пай) площею 4,2575 га (кадастровий номер – 1820988000:04:000:2115 та 18209888000:04:000:2114) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на     території     Брусилівської    селищної   ради    (за  межами с. Яструбенька)   Брусилівського району Житомирської області.

2.Рекомендувати громадянці Усик Т. Ф. оформити речові права на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Рекомендувати відділу у Брусилівському районі Головного управління Держгеокадастру  у  Житомирській області забезпечити зберігання технічної документації із землеустрою відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                   О.О.Ненюк