РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.01.2018 № 17 PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 09:45

Картинки по запросу герб украины

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.01.2018                                                                                                                                         № 17

Про    визначення    структурного

підрозділу, відповідального за

проведення   процедури встановлення статусу особи,

яка постраждала

від торгівлі людьми

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», пунктів 2, 3, 7, 10, 18 Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженого  постановою Кабінету  Міністрів України від 23.05.2012 № 417, наказу Міністерства соціальної політики України від 18.06.2012 № 366 «Про затвердження форм заяв про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, журналу реєстрації заяв осіб, які мають намір отримати статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, розписки про нерозголошення відомостей, особливої картки особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, журналу реєстрації видачі довідок про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.07.2012 за № 1133/21445, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 19.11.2012 № 403 «Про визначення структурного підрозділу, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» та  від 07.10.2015 № 344 «Про внесення  змін  в  розпорядження  голови  облдержадміністрації   від 19.11.2012  № 403», з метою здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми, організації прийняття заяв та оформлення документів, необхідних для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми:

1.Визначити відповідальним за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Ариштович О.Д.).

2.Визначити головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ненюк О.В. відповідальною особою за забезпечення організації прийняття заяв та оформлення документів, необхідних для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики України від 18.06.2012 № 366 «Про затвердження форм заяв про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, журналу реєстрації заяв осіб, які мають намір отримати статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, розписки про нерозголошення відомостей, облікової картки особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, журналу реєстрації видачі довідок про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.07.2012 за № 1133/21445 (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики  № 287 від 25.03.2016).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.12.2012 року № 402  „Про визначення структурного підрозділу, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми”.

Перший заступник голови

райдержадміністрації        /підпис існує/                                                  О.О. Ненюк