img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.01.2018 № 16 PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 09:39

Картинки по запросу герб украины

Україна

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


26.01.2018                                                                                                                                       № 16


Про визнання таким, що втратило

чинність, розпорядження

голови Брусилівської районної

державної адміністрації

від 10 жовтня 2014 року № 263

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  частин 6, 7, 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» та пункту 7 частини 8  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»:


1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації  від  10 жовтня 2014 року № 263 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надає Центр надання адміністративних послуг Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області», зареєстроване у Брусилівському  районному управлінні юстиції від 15 жовтня 2014 року за № 5/213.


2. Головному спеціалісту, юрисконсульту апарату райдержадміністрації Мельник А.О. у встановленому законодавством порядку подати дане розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.


3. Дане  розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, але   не раніше дня його офіційного опублікування.


4.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 


Перший заступник  голови

райдержадміністрації        /підпис існує/                                          О.О.Ненюк

 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin