РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 23.01.2018 № 15 PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 09:37

Картинки по запросу герб украины

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.01.2018                                                                                                      № 15

Про дострокове розірвання

договору оренди земельної ділянки

Відповідно до ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 17, 141 Земельного кодексу України,  ст.ст. 31, 32, 34 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних  часток (паїв)» та розглянувши клопотання ТОВ «Вега Агро» в особі директора Остапчук Н. М.:

1. Достроково, за взаємною згодою сторін, розірвати договір оренди земельної ділянки (невитребуваного паю)  сільськогосподарського призначення, укладений між ТОВ «Вега Агро» та Брусилівською районною державною адміністрацією від 01 серпня  2014 року за № 23, зареєстрований у Осівецькій сільській раді Брусилівського району Житомирської області           01 серпня  2014 року за № 23 на земельну ділянку (пай) загальною площею 2,2157 га (кадастровий номер – 1820983600:03:000:0495) сільськогосподарського призначення, що розташована на території с. Осівці Брусилівської селищної ради (правонаступник Осівецької сільської ради) Брусилівського району Житомирської області.

2. ТОВ «Вега Агро»  в  особі  директора Остапчук Н. М. в місячний  термін укласти  з райдержадміністрацією угоду про дострокове  розірвання договору оренди земельної ділянки (паю),  зареєструвати  її  відповідно до чинного  законодавства  України  та  повернути  земельну  ділянку (пай)  Брусилівській   районній  державній  адміністрації  за  актом  приймання  – передачі.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації       /підпис існує/                                                  О.О. Ненюк