РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 29.11.2017 № 345 PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 16:50

Картинки по запросу державний герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

29.11.2017                                                                                                                                      № 345

Про запровадження послуги

патронату над дитиною

у Брусилівському районі

Відповідно до пунктів 1, 9 статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини 7 статті 252, частини 1 статті 253, частини 1 статті 256 Сімейного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»:

1. Запровадити послугу з патронату над дитиною в Брусилівському районі Житомирської області.

2. Функції з організації надання послуги з патронату над дитиною покласти на відділ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради (за згодою).

3. Рекомендувати відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної  ради та фахівцю з соціальної роботи Ставищенської сільської ради:

1) Здійснювати заходи щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі шляхом проведення інформаційних кампаній, співбесід і консультацій з особами, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя, та їх первинний відбір.

2) Сприяти у проходженні такими кандидатами навчання.

3) Обстежувати умови проживання їх сімей.

4) Проводити оцінку потреб дитини та її сім’ї, надавати соціальні послуги сім’ї дитини.

5) Здійснювати соціальний супровід сім’ї дитини з метою подолання складних життєвих обставин.

6) Готувати рекомендації про доцільність або недоцільність повернення дитини у свою сім’ю за результатами роботи із сім’єю.

4. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Несенюк С.В.):

1) Керуючись рішенням комісії з питань захисту прав дитини готувати проекти розпоряджень голови  районної державної адміністрації про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя та вибуття дитини з сім’ї патронатного вихователя.

2) Готувати  проект договору між органом опіки та піклування Брусилівської райдержадміністрації з кандидатом у патронатні вихователі про надання послуг патронату над дитиною.

3) Забезпечити влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя, здійснювати контроль за умовами її утримання та виховання, забезпеченням  прав та  інтересів дитини у сім’ї патронатного вихователя.

4) Проводити спільно з відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» Брусилівської   селищної ради первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі.

5) Не пізніше ніж через п’ять робочих днів з моменту влаштування або вибуття дитини з сім’ї патронатного вихователя письмово інформувати  управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Майструк А.Г.):

1) Призначати і виплачувати соціальну допомогу на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплату послуг патронатного вихователя  із здійснення патронату над дитиною з дня її влаштування в сім’ю патронатного вихователя до дня вибуття дитини з такої сім’ї.

2) Здійснювати видатки на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя.

3) Складати та подавати фінансову звітність про використання бюджетних коштів в установленому законодавством порядку.

6. Рекомендувати комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради (Михаленко О.В.) закріпити лікаря загальної практики сімейної медицини за дітьми, які будуть влаштовані   до патронатної сім’ї.

7. Рекомендувати відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради (Чмуневич М.І.) забезпечити право дитини на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, а у разі потреби забезпечити індивідуальним навчанням.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                                 О.О. Ненюк