РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 22.11.2017 № 343 PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 15:47

Картинки по запросу державний герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.11.2017                                                                                                                                      № 343

Про надання дитині

статусу дитини-сироти

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008    № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язані із захистом прав дитини», ст.5  Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, на підставі подання служби у справах дітей райдержадміністрації від 20.11.2017  № 511 «Про надання дитині статусу дитини-сироти» та розглянувши відповідні документи, необхідні для надання статусу:

1.Надати неповнолітній Янус Іванні Сергіївні, 02.07.2003 р.н., статус дитини-сироти.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови адміністрації    /підпис існує/                                                          О.О.Ненюк