РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 22.11.2017 № 342 PDF Друк
Середа, 13 грудня 2017, 10:39

Картинки по запросу герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.11.2017                                                                                                        № 342

Про влаштування дитини, позбавленої

батьківського піклування, в прийомну

сім’ю Черенко

На виконання статей 6, 11 Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, відповідно до Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565, на підставі заяви громадян Черенко Валентини Анатоліївни та Черенка Станіслава Васильовича та з метою поліпшення становища дитини, позбавленої батьківського піклування, Білоцького А.М.:

1.Влаштувати з 22 листопада 2017 року на виховання та спільне  проживання у прийомну сім’ю Черенко дитину, позбавлену батьківського піклування, Білоцького Андрія Миколайовича, 01.09.2002 р.н.

2.Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомної дитини, Білоцького Андрія Миколайовича, на прийомних батьків  Черенко В.А та Черенка С.В.

3.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Несенюк С.В.):

1) Підготувати проект договору про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї.

2) Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дитини.

3) Щорічно до 22 листопада готувати звіт про стан виховання, утримання і розвитку дитини в сім’ї.

4.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Майструк А.Г.) здійснювати призначення та виплату державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення одному з прийомних батьків у межах видатків, передбачених у державному бюджеті, щомісяця до 20 числа.

5.Відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Ариштович О.Д.) забезпечити щорічно пільговим оздоровленням прийомну дитину.

6. Рекомендувати відділу освіти Брусилівської селищної ради (Чмуневич М.І.)

1)Забезпечити реалізацію права дитини на здобуття  загальної середньої освіти, а у разі потреби - забезпечити індивідуальне навчання.

2) Щорічно до 22 листопада подавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дитиною гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків у вихованні дитини.

7. Рекомендувати КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради (Михаленко О.В.):

1) Закріпити за дитиною дільничного лікаря, забезпечити проходження  двічі на рік медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду.

2) Подавати щороку до 22 листопада службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про стан  здоров’я  дитини, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.

8. Рекомендувати службі у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради (Мельник Л.І.):

1) Забезпечити соціальний супровід прийомної сім’ї Черенко, надати  комплекс послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування даної сім’ї.

2) Щороку до 22 листопада подавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про виконання плану соціального супроводу дитини в сім’ї.

9. Рекомендувати  Брусилівському відділенню поліції Коростишівського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Цівончук С.В.) забезпечити надання щорічно до 22 листопада дільничним інспектором поліції, який закріплений за с.Хомутець, звіту службі у справах дітей райдержадміністрації про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки збоку прийомних батьків та дитини, яка влаштована в прийомну сім’ю.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови адміністрації     /підпис існує/                                                    О.О.Ненюк