РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 22.11.2017 № 340 PDF Друк
Середа, 13 грудня 2017, 10:10

Картинки по запросу герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.11.2017                                                                                                   № 340

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. Литвинчука М. М. на земельну ділянку (пай)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянина Литвинчука Миколи Махайловича на земельну ділянку (пай) площею 1,9200 га для ведення товарного сільськогосподарського    виробництва,    що    розташована    на території Ставищенської сільської ради (за межами с.Ставище) Брусилівського району Житомирської області, керуючись ст.ст. 17, 22, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ч. 5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянина Литвинчука Миколи Михайловича на земельну ділянку (пай) площею 1,9200  га (кадастровий номер  – 1820986000:09:000:6108) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на     території     Ставищенської   сільської   ради    (за  межами   с. Ставище)   Брусилівського району Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянину Литвинчуку М. М. оформити речові права на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Рекомендувати відділу у Брусилівському районі Головного управління Держгеокадастру  у  Житомирській області забезпечити зберігання технічної документації із землеустрою відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                         О.О.Ненюк