РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 22.11.2017 № 339 PDF Друк
Середа, 13 грудня 2017, 10:08

Картинки по запросу герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.11.2017                                                                                                                                    № 339

Про розподіл коштів

Відповідно до ст.ст. 2, 14 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та  у зв’язку з виробничою необхідністю:

1. Відділу фінансів районної державної адміністрації (Горкуша Л.В.)  здійснити розподіл коштів,  а саме:

1) Зменшити фінансування відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в сумі 500 грн.

2) Збільшити фінансування Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації  в сумі 500 грн.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                /підпис існує/                                          О.О.Ненюк