РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 16.11.2017 № 336 PDF Друк
Середа, 13 грудня 2017, 09:48

Картинки по запросу герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

16.11.2017                                                                                                                                     № 336

Про  відзначення Міжнародного

дня осіб з інвалідністю

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», розпорядження Президента України від 28.11.1992 №185/92-рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.11.2017 № 431 «Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю» та  з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських та інших організацій до проблем інвалідів, надання інвалідам рівних з усіма громадянами можливостей для участі у політичній, економічній і соціальній сферах життя:

1.Затвердити план заходів  щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями, що додається.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Майструк А.Г.), відділу організаційної роботи  та контролю райдержадміністрації (Мамчур Л.В.),  рекомендувати КУ „Центр соціальних послуг” Брусилівської селищної ради (Мазуренко В.В.), виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад забезпечити висвітлення заходів щодо проведення в районі  Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

3.Виконавцям, зазначеним у плані заходів, забезпечити інформування управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  про хід виконання заходів до 15 грудня  2017 року.

4.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Майструк А.Г.)  узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подати райдержадміністрації до 17 грудня 2017 року з проектом відповіді на департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

5.Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації    /підпис існує/                                                  О.О.Ненюк

Розпорядження голови

Брусилівської районної

16.11.2017  № 336

План заходів

щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими

фізичними можливостями

1.Організувати відвідування громадян з обмеженими фізичними можливостями  за місцем їх проживання представниками органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

виконкоми Брусилівської селищної

та Ставищенської сільської рад ( за згодою)

Грудень 2017 року

2.Вивчати повсякденні потреби та умови проживання осіб з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян з метою поліпшення рівня соціально-побутового та медичного обслуговування, розглянути можливості вирішення порушених питань та надання всебічної допомоги.

Постійно

3.Забезпечувати переважне право громадян з обмеженими фізичними можливостями на влаштування до будинків-інтернатів та зарахування на соціально-побутове обслуговування до КУ „Центр соціальних послуг” Брусилівської селищної ради .

Постійно

4.Співпрацювати з підприємствами, установами та благодійними організаціями з метою надання матеріальної підтримки особам з обмеженими фізичними можливостями за рахунок коштів, отриманих від господарської діяльності та благодійних надходжень.

Листопад-грудень 2017 року

5.Відповідно до потреби та згідно з медичними показаннями забезпечувати осіб з інваліднстю та осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичної операції, засобами технічної реабілітації та протезно-ортопедичними виробами.

Постійно

6.Продовжувати роботу із забезпечення ветеранів війни, осіб з інвалідністю та осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичної операції, санаторно-курортними путівками за рахунок коштів державного бюджету та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Постійно

7.Організувати надання індивідуальних профінформаційних послуг особам з інвалідністю, які звертаються за консультацією до районного  центру зайнятості, про стан та потреби ринку праці, зміст основних професій, шляхи й умови профпідготовки та підвищення кваліфікації, можливості працевлаштування, протипоказання у зв’язку зі станом здоров’я.

(за згодою)

Протягом 2016 року

8.Відповідно до рекомендацій МСЕК організувати професійне навчання осіб з інвалідністю, зареєстрованих в районному центрі зайнятості як безробітні, з метою підвищення конкурентоспроможності та забезпечення ефективної зайнятості.

( за згодою)

Протягом 2017 року

9.Залучати осіб з обмеженими фізичними можливостями до проведення ярмарків вакансій для їх подальшого працевлаштування та задоволення потреб роботодавців у підборі персоналу.

( за згодою)

Протягом 2017 року

10.Організувати відвідування медичними працівниками важкохворих осіб з інвалідністю за місцем їх проживання.

КЗ «Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Брусилівської селищної ради

(за згодою)

Листопад-грудень 2017 року

11.Надавати матеріальну допомогу особам з інвалідністю з метою поліпшення їх матеріально-побутових умов проживання, придбання ліків.

КУ „Центр соціальних послуг”

Брусилівської селищної ради (за згодою)

та Ставищенської сільської рад (за згодою),

Брусилівська районна асоціація інвалідів

«Злагода»( за згодою)

Протягом 2017року

12.Провести зустрічі, засідання за «круглим столом» з членами районної асоціації інвалідів «Злагода».

КУ „Центр соціальних послуг”

Брусилівської селищної ради (за згодою)

Грудень 2017 року

Керівник апарату