РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 15.11.2017 № 335 PDF Друк
Середа, 13 грудня 2017, 09:42

Картинки по запросу герб україни

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

15.11.2017                                                                                                                                     № 335

Про проведення інвентаризації

матеріальних цінностей і статей

балансу

У відповідності до Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України від 30.10.1998 № 90 з врахуванням змін та з метою забезпечення достовірних даних бухгалтерського обліку і звітності, контролю за збереженням матеріальних цінностей:

1. Затвердити склад інвентаризаційної комісії:

Павлюк Любов                      -  керівник  апарату  райдержадміністрації,

Василівна                                  голова комісії

Мамчур                               -  начальник  відділу організаційної роботи та

Лілія Валентинівна                  контролю апарату райдержадміністрації,

заступник голови комісії

Члени комісії:

Богомаз                               - головний спеціаліст-бухгалтер відділу фінансово-

Світлана Віталіївна               господарського забезпечення апарату

Ковальський                         -  водій відділу фінансово-господарського

Володимир Іванович               забезпечення апарату райдержадміністрації

Тюрменко                           - начальник відділу ведення Державного

Анатолій Миколайович                 реєстру виборців апарату райдержадміністрації

2. Провести інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів та товаро-матеріальних цінностей в районній державній адміністрації станом на  1 листопада  2017 року, розпочавши 15 листопада  та завершивши 25 листопада.

3. Інвентаризацію грошових коштів і документів та рахунків з дебіторами  та кредиторами провести станом на 1 січня 2018 року.

4 . Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації              /підпис існує/                                                О.О.Ненюк