РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 27.10.2017 № 293 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.10.2017                                                                                                    № 293

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. Костріцькому М. М. на земельну ділянку (пай)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянина Костріцького Миколи Миколайовича на земельну ділянку (пай) площею 4,6080 га для ведення товарного сільськогосподарського    виробництва,    що    розташована    на території Брусилівської селищної ради (за межами с. Соловіївка) Брусилівського району Житомирської області, керуючись ст.ст. 17, 22, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ч. 5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянина Костріцького Миколи Миколайовича на земельну ділянку (пай) площею 4,6080 га (кадастровий номер – 1820985600:03:000:4100) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на     території     Брусилівської    селищної   ради    (за  межами с. Соловіївка)   Брусилівського району Житомирської області.

2.Рекомендувати громадянину Костріцькому М. М. оформити речові права на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Рекомендувати відділу у Брусилівському районі Головного управління Держгеокадастру  у  Житомирській області забезпечити зберігання технічної документації із землеустрою відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації           /підпис існує/                                          О.О.Ненюк