РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.10.2017 № 290 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.10.2017                                                                                                           № 290

Про розподіл коштів

На виконання  рішення двадцять першої  сесії VII скликання від 18.10.2017 № 288 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» та з метою створення належних умов для забезпечення ефективного виконання повноважень, делегованих Брусилівською районною радою районній державній адміністрації, відповідно до ст.2 та ст.14 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відділу фінансів районної державної адміністрації (Горкуші Л.В.)  здійснити розподіл коштів для забезпечення фінансування заходів, пов’язаних з реалізацією положень Програми  в сумі 10000 грн., а саме:

- відділ освіти, культури, охорони здоров”я, сім”ї, молоді та спорту райдержадміністрації - 1500грн.;

- відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації - 1500 грн.;

- служба у справах дітей райдержадміністрації – 1500 грн.;

- відділ фінансів райдержадміністрації – 1500 грн.

- центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації – 4000 грн.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                         /підпис існує/                                 О.О.Ненюк