РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 25.10.2017 № 289 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

25.10.2017                                                                                                                                      № 289

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 24.02.2012 № 65

Відповідно до ст.ст. 5, 6 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.01.2017 № 25 «Про затвердження  структури та встановлення граничної чисельності працівників апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації», відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 05.04.2017 № 78 «Про затвердження Положення про відділ  організаційної роботи та контролю апарату Брусилівської районної державної адміністрації»:

Внести зміни в розпорядження голови районної державної адміністрації  від 24.02.2012 № 65 «Про затвердження Інструкції з діловодства в Брусилівській районній державній адміністрації у новій редакції», а саме: в тексті Інструкції  з діловодства в Брусилівській районній державній адміністрації, слова «загальний відділ апарату райдержадміністрації» замінити словами «відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації».

Перший заступник голови

райдержадміністрації              /підпис існує/                                                О.О.Ненюк